O firmie

Serdecznie witamy na stronie marki Saturn Home Appliances!

Marka Saturn od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem konsumentów między innymi z Czech, Polski, Węgier, Litwy, Łotwy, Serbii, Arabii Saudyjskiej, Rumunii, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii, Azerbejdżanu, Armenii, Gruzji, Kazachstanu. Dzięki wysokiej jakości charakterystykom technicznym urządzenia gospodarstwa domowego Saturn niejednokrotnie otrzymały wiele wyróżnień, uzyskując tytuły „Lider branży”, „Wyższa próba”, „Ulubiona marka”. Nasza siedziba główna mieści się w Pradze w Czechach. Posiadamy własne przedstawicielstwa w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie, w Rumunii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, krajach Afryki.

Holding posiada dużą i dobrze zorganizowaną sieć dealerów, jak również prowadzi własną produkcję. Na Ukrainie, w mieście Kanev, działa fabryka małogabarytowych pralek półautomatycznych - Kupava (http://www.kupava.net/index_eng.html) W 2017 roku rusza produkcja sprzętu AGD/RTV w drugiej fabryce niedaleko miasta Czerkasy. Łącznie marka posiada ponad 450 artykułów w 57 kategoriach. Urządzenia marki Saturn produkowane są w najlepszych fabrykach Chin, Turcji i Tajwanu.

Urządzenia marki Saturn to szeroki asortyment sprzętu wysokiej jakości w dostępnej cenie. Ciągła modernizacja asortymentu, doskonalenie designu i kontrola jakości urządzeń Saturn pozwala zajmować marce wysokie miejsce na rynku wśród konkurentów. Dzisiaj każdy artykuł marki Saturn posiada pełną, dwuletnią gwarancję.

Od momentu pojawienia się w domu, urządzenia marki Saturn zostają w nim na długie lata, stając się niezawodnymi pomocnikami w Państwa gospodarstwie domowym.

 

"Grand Prix the “Highest Standard” in the nomination “Quality of production”.

“Favorite of Olympus 2004 – Ukrainians’ favorite mark”

“Brand of the Year 2005” 

“Leader of the Branch 2011” 

“Leader of the Branch 2012”

“A wholesale trade by the radio-television appliances and sound and video recording means” 2012

"LAUR KONSUMENTA 2018 W KATEGORII SZYBKOWARY I MULTICOOKERY" 2018

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl